.xyz Domain Hakkında

'Soru Cevap' forumunda Karrizima tarafından 17 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Karrizima

Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

Şu anda rebel, isimtescil gibi yerlerde 1,99 dolardan satılan xyz domainler hakkında ne düşünüyorunuz? Yatırım yapmak mantıklı mı?

Son düzenleme: 17 Şubat 2015
  2. Csx Network

Csx Network Kayıtlı Kullanıcı

Google sonuçlarında en üst sırada .xyz uzantılı siteler gördüğüm oldu, daha da olmaya başlıyor. Benim de var bitane bişeyler yapacağım ve bence önceden önemi vardıysa bile artık o kadar yok çünkü .tk siteler bile içerik seo iyi olunca en üstlere çıkabiliyor. Yapılabilir bence

3. SiyahGiyen

SiyahGiyen Moderatör

Bence artık bir şeyi arama motorunda aradığımızda sitenin uzantısı onun ne ile ilgili olduğunu söyleyecek gibi bir yola doğru gidiyoruz .estate, .ventures, .clothing, .technology gibi domain uzantıları ile alakalı iş yapanlar belki bir süre sonra daha üst sıralarda yer alabilirler. XYZ domainde kendi sektöründe başarılı olabilecek domain uzantısı olabilir.

4. SiyahGiyen

SiyahGiyen Moderatör

Bilgilendirme için teşekkür ederim.
    Yazdıklarınıza katılıyorum. Bizde bu uzun zaman alacaktır. XYZ domaini P**rno olarak yazmamıştım. Ben XYZ uzantısı ile matematik ve/veya kimya ile ilgili olduğunu düşünüyorum. Bir ara Google .xxx uzantıya iyi bakmıyor gibi bir söylenti çıkmıştı. (Bunu denemedim sadece okuduğumu söylüyorum.) Ama XYZ domain farklı. XYZ domainin başarılı olmaması için hiç bir sebep yok.

Bu Sayfayı Paylaş