Yazı olmayan kategorilere desteğinizi bekliyoruz

'Öneriler & Duyurular' forumunda cryptosam tarafından 27 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

 1. cryptosam

  cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

  Arkadaşlar elden geldiğince ben yeni ve farklı şeyler yazmaya çalışıyorum. Forum içinde içerik girilememiş bazı kategoriler var ve elbirliği ile bu bölümlere farklı ve faydalı bilgiler verebiliriz.

  Her kesten dili döndüğünce özellikle içerik olmayan kategorilerde 1 er adet içerik talep ediyorum. Yani sonuçta burada fikirlerimizi birlik edip bir şeyler ortaya çıkarma amacımız var. Bu 1-2 kişinin bilgisi ile değil kendi bilgimizi ve tecrübemizi de yazıya döker isek faydalı olabilir. Emin olun bazı konular bence 3-5 er cümlelik fakat oldukça faydalı. Bu forumu kurup sizlerden keşfettiğim bir çok şey var diyebilirim.

  Bu nedenle arkadaşlar her kes beynindeki fikirleri ve tecrübeleri döksün ortaya :D Beyin birliği yapalım.
   
  Karrizima bunu beğendi.
 2. Seo

  Seo Kayıtlı Kullanıcı

  İlgileneceğim :)
   
 3. Jarvis

  Jarvis Kayıtlı Kullanıcı

  Bu forumu sevdim çok büyük forumlardan birinin davetiye kodunu almak için çok uğraştım vermeseler vermesinler dedim onlar kaybeder dedim o sırada sizin foruma karşılaştım gerçekten iyi yerlere geleceğini düşünüyorum elimden gelen her şeyi yapacağım tabi sizden de geri dönüş gelirse. yani forumu geliştirmeye devam ederseniz.
   
  Karrizima bunu beğendi.
 4. cryptosam

  cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

  Teşekkürler arkadaşlar. Tabiki forum sürekli olarak gelişecek. Elimden geldiğince farklı yazılar veya yöntemler, faydalı şeyler girmeye gayret ediyorum.
   
 5. Karrizima

  Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

  Şimdi ben yazacağım bazı şeyler oluyor fakat diyorum ki 'Ulan bu kadar prof adam var zaten biliyolardır boşver yazma. Ayrıca forumu da çöpe çevirme' diyorum kendi kendime. Valla o nedenle yazmıyorum kaç kere denk geldi. Boş muhabbet laf kalabalığı olmasın diye yazmıyorum. Ama bundan sonra fırsat oldukça yazarım aklımız erdiğince.
   
 6. Jarvis

  Jarvis Kayıtlı Kullanıcı

  Bence hocam herkesin diğerlerinden farklı bildiği ekstra bilgiler var bilginin sınırı yoktur o değil siteye ilerde yeni gelen insanlarda faydalanacak herkes senin gibi düşünürse kimse bir şey yazmasın o zaman her satır bilgi altın değerindedir.
   

Bu Sayfayı Paylaş