Yemek Tarifi Sitesi İçin Tema

'Soru Cevap' forumunda Karrizima tarafından 4 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Karrizima

Karrizima Kayıtlı Kullanıcı

Arkadaşlar askerde (2006 yılları) annem için hazırladığım yemek tarifi kitabını kontrol ettim özgün görünüyor. Maşallah kocaman da ansiklopedi :D
    Alan falan da tamam arkadaşın resellere barındım, godaddyden alan adını aldım. Lakin tema konusunda sıkıştım.

Temaya vericek 100 liram malesef yok. Ücretsiz bu işi nasıl çözebilrim? Ücretsiz yemek tarifleri teması var şurada http://www.wpfulltema.com/yemek/wb-tarif-wordpress-yemek-tarifi-temasi-ucretsiz-indir/

Bunu kullansam sorun olur mu acaba. Varez mi temizmi bu tema nasıl anlarız yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

2. ölümvar

ölümvar Kayıtlı Kullanıcı

Karrizima bunu beğendi.
  3. ahdes

ahdes Kayıtlı Kullanıcı

Yemek tarifi taması diye düşünmeyin. Genel olarak bakarsanız çok kaliteli ücretsiz temalar var.
    Bu temalara kaliteli birkaç görsel eklediğinizde olur yemek tarifi sitesi:D
    Mesela üstteki mesajdaki temaya bakın ne farkı var birkaç yemekle ilgili görsel haricinde standart temalardan.
    Yemek tarifi ekleme ..vb fonksiyonlar için de eklenti bulabilirsiniz.

4. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Yerli malı temalara baktınızmı. Karabiber yemek tarifi teması var, temafabrikanın yemek tarifi teması var. Temafabrikanın temasını kullanıyorum memnunum ondan.

5. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

Bende karabiber yemek teması düşünüyorum Seo açısından fena değil en azından Türk yapımı

6. Karrizima

Hacılar olayı kaçırdınız sanırım beleş aramıştım ben ama maaşı alınca alıcam artık, mesajı aldım ben beleş olmaz diyosunuz bu tema işi :)

7. grafen

grafen Kayıtlı Kullanıcı

Yemek temasinda sıkıntılı

Karrizima bunu beğendi.
  8. Silver

Silver Kayıtlı Kullanıcı

TemaFabrika'nın yemek teması çok hoşmuş bu arada. İnsanın site açası geliyor :)

9. SiyahGiyen

SiyahGiyen Moderatör

Ücretsiz arıyorsan illa yemek teması diye tutturma bence. Farklı temalarda bir kaç ufak değişiklikle yemek teması haline getirebilirsin. Güzel bir blog teması veya portal teması da işini görecektir.

10. merdogan

merdogan Kayıtlı Kullanıcı

kişisel kanaatim; premium temadan şaşmayın derim...tüm sitelerimde özellikle kurumsal olanlarda hep premium kullanıyorum

11. Karrizima

Peki neden temafabrika? Ben inceledim karabilber daha iyi gibi görünüyor. Fiyatının şu anda 60 liraya kadar düşmesi de ayrıca cazip geldi.

12. cryptosam

cryptosam Kayıtlı Kullanıcı

Hiç farketmez. 1 sitemde fabrika kullandım birinde de karabiber alacağım. 2 side güzel

Karrizima bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş