• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Yemek Tarifleri Sitesi İçin Domain

Karrizima

Kayıtlı Kullanıcı
Yemek tarifleri için orjinal bir isim düşünüyorum karar kılamadım. Aşağıda listeliyorum beğendiğinizi yazabilir misiniz.

yemekbenim.com
buyemekbenim.com
favoriyemektarifleri.com
favoriyemektariflerim.com
yemektayifleri.com (R yi söyleyemeyen şişko bir aşçı maskot düşünüyorum bu domain için.)
yemektayifleyi.com (R yi söyleyemeyen şişko bir aşçı maskot düşünüyorum bu domain için.)

Beğendiğiniz domain hangisidir söylerseniz sevinirim. Yada tavsiye verebileceğiniz bir alan adı varmı?

favoriyemektariflerim sosyal ağ özellikli bir yapısı olabilir. Profil sayfaları ve üyelerin beğendiği yemekleri favorilere ekleyerek profiline alabilmesi gibi. Her üye kendisi de yemek tarifi ekleyebilir vs. Arkadaşlıklar vs vs

favoriyemektarifleri daha iyi duruyor, bir de yemekmagazin var geçenlerde dikkatimi çekmişti. Düşmüş olabilir, istersen değerlendirebilirsin.

Geri