• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Yeni açılan site için sosyal medya

mahmut

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar

Başlığı tam seçemedim kusura bakmayın. Webmaster forumlarda adım adım site açma yöntemlerini anlatırlar sürekli. Örneğin;

Sektör bulunur, tema seçilir, içerikler girilir vs. vs.

Benim takıldığım yer sosyal medya hesapları açılır kısmı. Facebook,twitter, google plus vs.

Öyle bir anlatılıyor ki sanki sosyal medya hesaplarında 10.000 hazır üyeler var.

Sormak istediğim, sıfır açtığınız web sitelerinizin sosyal medya hesaplarıyla ilgili hangi çalışmaları yapıyorsunuz ?

Ben siteyi açtıktan 2 gün sonra sosyal medya hesaplarını açıyorum, 2 hafta sonra ise siteye hesapların linklerini-embed kodlarını ekliyorum. İmleme yaparken ise full siteden bağlantı değilde arada resim youtube'dan şarkı falan paylaşıyorum daha normal profil gibi olsun diye ve açıklama kısımlarına içinde anahtar kelimelerim geçen bir iki cümle yazıyorum, birkaç tane de #hashtag ekliyorum. Google+, reddit, scoop.it, delicious, quup, pinterest hesapları açman ve siteyi açmanla beraber o hesapları da güncel tutmanı, bol paylaşım yapmanı, takipçi beğeni vs kasmanı tavsiye ederim. Son bir şey, hesapları açtığında ilk bi hafta falan kendi sitenden değilde doğal resim video vb paylaşım yapıp, kişisel sosyal hesabınmış gibi kullanıp daha sonra sitenin linklerini paylaşmaya başlarsan daha etkili oluyormuş diye duydum.

Geri