• 1. Daha Önce SEOcry.com üstünden yayın yapan sitemiz Cryptosam Forum olarak yeni alan adımıza aktarılmıştır.
    2. Sitemize kayıtlar incelemeden geçerek tamamlanmaktadır. Tüm kayıtları tek tek inceleyerek platformumuzda en doğru kişiler ile fikir alış verişi yapmaya - yapmanıza gayret ediyoruz.

Yeni Sekme Açınca Üyelikten Çıkması

Süha Mete

Kayıtlı Kullanıcı
Bir tek ben de mi oluyor anlamadım. Forumda bir konudayım başka bir konuya geçiyorum birinin linkiyle, üyelikten çıkıveriyorum. Siteye giriyorum sekmeyi kapatıyorum tekrar geliyorum, şifremi hatırla vs yapmama rağmen tekrar uğraşıyorum giriş yapmakla.

İkinci sorunda belki benim gözümden bir ayar kaçmıştır ama ilkinde çok can sıkıcı oluyor. Zaten sitedeyken, yeni sekmede açılan tıkladığım konuda çıkış yapmış olmaktan bahsediyorum.

Başkasında da oluyorsa söylerseniz sevinirim.

Bende oluyodu sıklıkla. Forumun bir ayarı sandım ilk başta sonra düzeldi. Şimdi öyle bi sıkıntı yok

Tarayıcınızdan kaynaklı oluyordur o misal yeni çıkan vivaldi tarayıcısından vardı o sorun sonra bir güncelleme ile geçti cookieleri tutmuyodu tut desen bile değişik bir hataydı misal :)

Bende de oluyordu bazen. Uzun süredir olmuyor artık. Malware kullanıyorsanız onlar sık sık cookları temizlerler bundan da olabilir

Geri